تم تولد دخترانه با طرح های جدید و جذاب

انتخاب تم یکی از جذاب ترین بخش های یک جشن تولد است و مدل تم انتخابی شما از اهمیت زیادی برخوردار است. در ادامه این مطلب انواع مدل های جذاب و زیبا تم تولد دخترانه را در طرح های متنوع مشاهده خواهید کرد.

طراحی تم جشن تولد نیازمند صبر و حوصله و خلاقیت است.  تم جشن تولد طرحی زیبا است و شما می توانید با الگوبرداری از تم انتخابیتان همه وسایل موجود در جشن تولد را طراحی نمایید. در این بخش شما را با جدیدترین و فانتزی ترین طرح های تم تولد مخصوص دختران آشنا می سازیم.

مدل فانتزی تم تولد دخترانه

مدل های تم تولد دخترانه جدید

شما می توانید از طرح های عروسکی و شخصیت های کارتونی و پروانه و یا زنبور برای تم کودک خود استفاده نمایید.

تم تولد زیبا و عروسکی مدل تم تولد زیبا برای کودکان تم تولد با طرح های متنوع و عروسکی مدل تم تولد جدید مدل تم تولد میکی موس

اجرای دکوراسیون داخلی

اگر فرزند شما به مرحله نوجوانی رسیده است می توانید از تم تولد بالماسکه و تم تولد گل آرایی و بادکنک های مختلف استفاده نمایید. در ادامه این مطلب تم های زیبا و  ایده های تزیین تولد دخترانه را در اختیار شما قرار داده ایم.

تم تولد زیبا برای کودکان دختر مدل تم زیبا با انواع بادکنک های رنگی مدل تم خلاقانه دخترانه مدل تم تولد ساده دخترانه تم تولد زیبا و مدرن

تم تولد زنبوری دخترانه

یکی از تم های متنوع و با نمک که در تولد دختران استفاده می شود تم تولد زنبوری است بیشتر دختر ها دوست دارند که به شکل ملکه زنبور ها در جشن تولد خود بدرخشند.

تم تولد زنبوری دخترانه خارق العاده

این تم همانند تم باب اسفنجی به رنگ زرد است و توجه کودکان را به سوی خود جلب می کند. ترکیب رنگ زرد و مشکی در تم زنبوری باعث شده است که توجه همه افراد به سوی آن جلب شود. لباس کودکتان را می توانید به راحتی با این تم مطابقت دهید و با کمک دو رنگ از خمیر فوندانت می توانید زنبور های خوراکی تزیینی بسازید.

مجموعه تم های تولد زنبوری برتر

برای تم زنبوری شما هزینه و وقت زیادی را صرف نمی کنید ولی در نظر داشته باشید که با همین تم ساده می توانید خاطره انگیز ترین تولد را برای کودک خود برگزار کنید.

تم تولد دخترانه زنبوری مدل تم زنبوری مخصوص تولد کودکان دختر

تم تولد فروزن ( ملکه یخی )

یکی از طرح های تم پرطرفدار در بین کودکان دختر تم ملکه یخی است. استفاده از رنگ های سفید و آبی آسمانی یکی از نکات مهمی است که باید در طراحی این تم رعایت شود. شما می توانید این تم را با برف شادی و تور های آبی آسمانی به مرحله اجراء در آورید.

مدل تم ملکه یخی

استفاده از رنگ خوراکی آبی و خامه بر روی کیک تولد و شیرینی ها می تواند تم شما را جذاب تر کند. بهتر است که لباس کودک شما نیز ترکیبی از رنگ آبی آسمانی و سفید باشد. تم تولد دخترانه ملکه یخی یکی از ارزان ترین تم های تولد محسوب می شود.

تم ملکه یخی مدل تم تولد شیک و مدرن

تم تولد دختران نوجوان

با ورود به دوران نوجوانی دنیای دختر ها شکل خاصی را به خود می گیرد دکوراسیون اتاق نوجوان ها تغییر می کند و باید جشن تولد فرزندتان را نیز در اوایل دوران جوانی متفاوت از سال های قبل برگزار کنید. در این بخش انواع مدل های متنوع تم تولد دخترانه نوجوان را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

تم تولد دخترانه بالماسکه

تم بالماسکه یک تم با کلاس شیک برای دختران نوجوان است. در این نوع تم باید مکانی مجزا را برای رقص آماده کنید. تم بالماسکه پیشنهاد ما برای اجرای این تم به شرح زیر است :

تم تولد بالماسکه برای دختران نوجوان

  1. می توانید میز ها را با کمک جاشمعی های زیبا و لوکس و دستمال های سفره هم رنگ با تم تزیین کنید.
  2. استفاده از ماسک های تزیین شده با پولک و پر طاووس زیبایی تم بالماسکه را چندین برابر می کند.
    می توانید برای جذاب تر شدن این تم زیبا تعدادی ماسک و وسیله تزیینی را از دیوار و سقف آویزان کنید.
  3. غذا های انگشتی ( فینگرفود ) می توانند بهترین ایده برای پذیرایی مهمان ها در این نوع تم باشند.

غذا های فینگرفودی مناسب بریا پذیرایی مهمان ها در جشن تولد دختران نوجوان

تم های زیبا تولد دختران نوجوان

رنگ و تم تولد حال و هوای خوبی را به جشن شما می دهد و هم چنین باعث می شود جشن خاطره انگیزی داشته باشید.

مدل تم زیبا تولد دخترانه
استفاده از بادکنک تزیینات تولد را زیباتر می کند و شما می توانید بادکنک ها را از سقف آویزان کنید و یا آن هار را بر روی میز کیک و کادو ها بگذارید. برای جذابیت بیشتر تم تولد دخترانه نوجوان می توانید در روی قوطی های فلزی سوراخ هایی را با اشکال متنوع ایجاد کنید و داخل این قوطی ها را با انواع شمع های رنگی به زیبایی تزیین کنید.

مدل تم زیبا و یک تم زیبا و شیک تولد دختران مدل های برتر و خلاقانه تم تولد دخترانه

0
اشتراک‌گذاری
mehdi

ارسال پاسخ

بت اسپات