در طراحی اتاق عروس این نکات را در نظر بگیرید

http://taktarahi.ir/

در طراحی اتاق عروس این نکات را در نظر بگیرید

اتاق خواب در هر خانه ای حکم آرامش را برای هر فردی دارد و به همین دلیل برای دکوراسیون آن باید دقت کافی را داشته باشیم تا بتوانیم در آن به خوبی از تمام استرس هایی که در طول روز داریم خلاص شویم. دکوراسیون اتاق خواب برای زوج های جوان از اهمیت بالایی برخوردار است که باید به آن توجه کافی شود تا اتاق سرشار از انرژی و حس مثبت شود. از آنجایی که دکوراسیون داخلی هر روز با بروز رسانی روبه رو می شود بهتر است یک دکور اصلی را در نظر بگیریم که در هر موقعی نخواهیم آن را تغییر بدهیم. در ادامه با ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد دکوراسیون اتاق عروس به دست آورید.

 

https://uupload.ir/files/s1po_%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%82-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9.jpg

 

جدیدترین رنگ اتاق خواب عروس

رنگ اتاق خواب تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی اتاق عروس می گذارد. بنابراین باید در انتخاب رنگ آن دقت کافی را کنید. پس بهتر است رنگی را انتخاب کنید تا سرشار از آرامش باشد. رنگ ها تاثیر موثری بر ذهن افراد دارند و نگاه کردن به رنگ های مختلف احساسات متفاوتی را در آدمی به وجود می آورد.

 

https://uupload.ir/files/u1jg_tasvir-n6.jpg

 

رنگ بنفش در دو رنگ تیره و روشن موجود می باشد رنگ بنفش باعث آسودگی و راحتی در فضای اتاق می شود. ترکیب رنگ سفید و بنفش روشن فضایی زیبا را به اتاق خواب می بخشد این رنگ را می توانید با رنگ خنثی طوسی نیز ترکیب کنید.

رنگ سفید: یکی از رنگ های پرطرفدار رنگ سفید می باشد که مناسب برای هر نوع اتاق خواب است این رنگ جلوه زیبایی به فضا می بخشد و با هر رنگی می توان آن را ترکیب کرد و هماهنگ کردن وسایل با رنگ سفید بسیار ساده و راحت می باشد.

رنگ قرمز: قرمز از رنگ های رمانتیک و رویایی می باشد البته توجه داشته باشید که این رنگ مناسب افراد آرام است و اگر فرد عصبی هستید سعی کنید از این رنگ استفاده نکنید و ترکیب این رنگ با طلایی رنگ مناسبی برای اتاق خواب می باشد. و می توانید برای انتخاب کوسن و روتختی از این رنگ استفاده کنید.

رنگ سبز: اگر به دنبال سرزندگی و شادابی هستید از رنگ سبز استفاده کنید این رنگ یکی از رنگ های سنتی و آرام بخش می باشد که رنگ بسیار زیبایش فضای زیبایی به اتاق می بخشد.

رنگ نارنجی و زرد: از آنجایی که رنگ نارنجی و زرد از رنگ های گرم به شمار می آیند و ایجاد حس عاشقانه ای در آدمی ایجاد می کنند. این رنگ ترکیب بسیار زیبا و مناسبی برای اتاق خواب عروس می باشد و فضای متفاوتی را به وجود می آورد.

چیدمان اتاق خواب عروس

همانطور که رنگ اتاق خواب تاثیر زیادی در فضای اتاق دارد چیدمان اتاق نیز بسیار مهم می باشد و باید وسایل را با توجه به رنگ اتاق خریداری کنید و آن ها را با هم به خوبی ترکیب کنید تا زیبایی به خصوصی به اتاق بدهد. در انتخاب وسایل مانند سرویس خواب و دیگر چیزها که ابعاد اتاق در این زمینه بسیار مهم می باشد دقت کنید.

https://uupload.ir/files/cyzo_tt-bright.jpg

تزیین اتاق خواب عروس با شمع و گل

اتاق عروس را می توان با روش های مختلفی تزئین کرد یکی از تزئیناتی که بسیار رایج است تزئین با گل و شمع می باشد. در تزئین با گل از گل های طبیعی و مصنوعی می توان استفاده کرد البته زیبایی گل طبیعی بسیار بیشتر از گل مصنوعی می باشد و طراوت خاصی به اتاق می بخشد. در تزئین با گل با توجه به سلیقه تان می توانید از شاخه گل، گلبرگ و ریسه های گل استفاده کنید. در کنار گل می توانید از شمع نیز استفاده کنید که باعث روشنایی دلنشین و فوق العاده ای در اتاق خواب می شود. و همه ی این تزئین ها به سلیقه شما بستگی دارد که چه طرحی را دوست دارید.

جالب است بدانید در شمال ایران کسانی که ویلا اجاره می دهند اتاق های مخصوصی برای تازه عروس دامادها دارند که اگر برای ماه عسل خود شمال ایران در نظر گرفته باشند اتاق های مخصوص ماه عسل را برای اجاره در اختیار عروس دامادها می گذارند اگر می خواهید برای ماه عسل شمال ایران را انتخاب کنید با ویلا اجاره ای شمال سایت رنتی جا اقدام به سفر رویایی خود کنید.

 

https://uupload.ir/files/brz_balloons.jpg

 

0
اشتراک‌گذاری
admin

ارسال پاسخ

بت اسپات