طراحی دکوراسیون زرد و سفید برای سه خانه با متراژهای مختلف

رنگ زرد از انواع رنگ های زیبایی است که باعث ایجاد سرزندگی و نشاط در فضای خانه های آپارتمانی و ویلایی می شود و اگر شما تمایل دارید منزل تان طراحی داخلی متفاوت و بی نظیری داشته باشد بهتر است از ترکیب رنگ های سفید و زرد استفاده نمایید. در ادامه تصاویری از طراحی دکوراسیون زرد و سفید برای سه خانه آپارتمانی با متراژهای مختلف را مشاهده خواهید کرد.

طراحی دکوراسیون زرد و سفید برای سه خانه با متراژهای مختلف

دکوراسیون های رنگی نظیر دکوراسیون بنفش و دکوراسیون طلایی و دکوراسیون زرد امروزه توجه اغلب افراد را به سمت خود جلب کرده اند و این دیزاین های رنگی داخلی باعث خلق فضایی متفاوت در قسمت های مختلف منزل می شوند. دکوراسیون هایی که در ادامه آن ها را مشاهده می کنید پر انرژی و به رنگ سفید و زرد هستند و این دکوراسیون های رنگی فضایی متفاوت را در بخش های مختلف منزل ایجاد کرده اند.

طراحی دکوراسیون منزل

طراحی دیزاین داخلی منزل با رنگ سفید و زرد

اولین آپارتمان مربوط به یک زن و شوهر جوان می باشد که بازسازی شده است و این خانه زیبا دارای سه دیوار است که اولین دیوار آن مربوط به آشپزخانه می باشد که دارای ۷ متر است در فضای آشپزخانه از ترکیب رنگ های زرد و خاکستری استفاده شده به همین دلیل است که آشپزخانه به مکانی پرزرق و برق تبدیل شده است. دیوار دوم  فضای بین نشیمن و آشپزخانه را از یکدیگر جدا کرده است و در این قسمت مبل تاشو راحتی و قفسه های دیواری به چشم می خورند.

دکوراسیون زرد و سفید منزل

اجرای دکوراسیون داخلی

دکوراسیون زرد آشپزخانه دکوراسیون زرد

دکوراسیون زرد و سفید

طراحی دکوراسیون منزل

طراحی داخلی زرد دکوراسیون زرد و سفید

دکوراسیون زرد و سفید

در طراحی اتاق خواب دیوار ها و کمد دیواری دارای رنگ سفید هستند و جزئیاتی نظیر چراغ خواب پایه دار و پتو به رنگ زرد انتخاب شده اند به همین دلیل است که اتاق خواب فضای آرامش بخش و متفاوتی دارد.

دکوراسیون اتاق خواب زرد و سفید

دکوراسیون سرویس بهداشتی

طراحی داخلی سرویس بهداشتی زرد دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون زرد سرویس بهداشتی

آپارتمان دوم نیز دارای دکوراسیون زرد و سفید است و در این همه بخش های این آپارتمان دیوارها و اجزای بزرگ به رنگ سفید انتخاب شده اند و سایر جزئیات نظیر میز و مبلمان و لوازم دکوری و … دارای رنگ زرد هستند که این ترکیب رنگی بسیار جذاب و منحصر به فرد می باشد.
این خانه آپارتمانی همچنین دارای سبک دکوراسیون مینیمالیستی است و در بخش های مختلف آن شلوغی به چشم نمی خورد و فضای خانه دارای نظم و ترتیب خاصی است.

دکوراسیون نشیمن زرد و سفید طراحی داخلی اتاق نشیمن

دکوراسیون زرد و سفید

دکوراسیون سفید و زرد

دکوراسیون خانه آپارتمانی

دکوراسیون سفید و زرد دیزاین داخلی سفید و زرد دکوراسیون مدرن خانه آپارتمانی

آخرین خانه آپارتمانی نیز دارای دکوراسیون مینیمالیستی بازسازی شده است که در طراحی آن از متریال هایی نظیر فلز و بتن و چوب استفاده شده است همچنین در این خانه زیبا فضای باز و دیوارهای شیشه ای به چشم می خورند.
دیوار اتاق نشیمن سفید رنگ است و همین دیوار فضای بین آشپزخانه و نشیمن را از یکدیگر جدا کرده است. مبلمان زرد رنگی که در نشیمن قرار داده شده اند باعث ایجاد فضایی متفاوت در این بخش از منزل شده اند.
در آشپزخانه و اتاق خواب این خانه آپارتمانی مدرن و ساده رنگ غالب سفید است و از رنگ زرد در این بخش ها کمتر استفاده شده است.

طراحی داخلی خانه آپارتمانی

دکوراسیون نشیمن زرد و سفید

0
اشتراک‌گذاری
mehdi

ارسال پاسخ

بت اسپات