۷۶ مدل پرده ۹۸ با طراحی شیک و جذاب برای اتاق پذیرایی، اتاق خواب و آشپزخانه

پنجره ها بخشی از زیبایی معماری داخلی و نور طبیعی منزل را تامین می کنند و با توجه به اینکه پنجره ها بیشتر فضای روی دیوار یک اتاق را اشغال می کنند از این رو بهتر است در هنگام انتخاب طرح و رنگ پرده حساسیت لازم را به خرج دهید. در ادامه تصاویری از انواع مدل پرده ۹۸ را گردآوری کرده ایم که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل پرده ۹۸ برای قسمت های مختلف منزل

طرح و مدل پرده روی چیدمان و طراحی داخلی خانه های ایرانی تاثیر مثبتی دارد و طراحان داخلی پرده ها را جلوه ای از زیبایی و رنگ خانه دانسته اند بنابراین بعد از طراحی دکوراسیون داخلی منزل بهتر است پرده ای مناسب را برای هر یک از اتاق ها تهیه کنید و تغییرات مثبتی را در طراحی داخلی خانه خود ایجاد نمایید.

مدل پرده ساده

طرح های پرده سالن پذیرایی ۹۸

پذیرایی یکی از مهم ترین بخش ها در هر خانه ای محسوب می شود و با توجه به اینکه مبلمان و پرده و فرش جزء مهم ترین وسایل در دکوراسیون داخلی به شمار می روند بهتر است شما در هنگام انتخاب مدل پرده ۹۸ برای پذیرایی دقت لازم را به خرج دهید.
ست کردن طرح و رنگ پرده و روکش مبلمان و فرش با یکدیگر می تواند تاثیر مثبتی روی طراحی داخلی پذیرایی داشته باشد و شما می توانید در صورت تمایل طرح و رنگ پارچه پرده را با طرح و رنگ فرش یا روکش مبلمان ست کنید همچنین اگر تمایل دارید فضایی متفاوت را در سالن پذیرایی ایجاد کنید بهتر است رنگ پارچه روکش مبلمان و پرده را متضاد با یکدیگر انتخاب نمایید.
پرده هایی که برای سالن پذیرایی طراحی می شوند در انواع طرح های کلاسیک و مدرن موجود می باشند و اگر دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی منزل شما به صورت کلاسیک طراحی شده بهتر است مدل پرده های سلطنتی را برای نصب روی پنجره های پذیرایی انتخاب کنید.
اگر دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی منزل شما مدرن است می توانید مدل پرده ها را از بین طرح های امروزی و مدرن انتخاب نمایید.

مدل پرده زیبا و شیک مدل پرده مدرن و شیک مدل پرده سالن پذیرایی مدل پرده 98 مدل پرده شیک سالن پذیرایی مدل پرده زیبا و شیک مدل پرده 98 مدل پرده ساده مدل پرده ساده و زیبا پرده طرح دار پرده زیبا و شیک پرده دو رنگ پرده طرح دار مدل پرده ساده و شیک پرده شیک و ساده پرده رنگ تیره پرده طرح دار و زیبا مدل پرده اتاق نشیمن

اجرای دکوراسیون داخلی

اگر تمایل دارید به ترکیب پرده پذیرایی دکور اضافه کنید بهتر است جنس دو پارچه را متفاوت با یکدیگر انتخاب نمایید و علاوه بر این یکی از پارچه ها را از بین طرح های ساده و پارچه دیگر را از بین مدل های طرح دار انتخاب کنید تا در دکوراسیون پذیرایی فضایی آرام بخش و زیبا ایجاد شود. توجه داشته باشید که بهتر است پارچه های دکوری کنار پرده به صورت طرح دار باشند و پارچه اصلی پرده را نیز از بین طرح های ساده و جنس حریر انتخاب نمایید.
اگر تمایل دارید در فضای پذیرایی تان مدل پرده ۹۸ رنگی و زیبایی را بزنید بهتر است یک رنگ را از سایر وسایل موجود در دکوراسیون پذیرایی انتخاب کنید همچنین اگر سالن پذیرایی شما دارای دکوراسیونی با رنگ روشن است می توانید رنگ پرده سالن پذیرایی را تیره تر انتخاب کنید تا تضاد زیبا و متفاوتی در طراحی داخلی پذیرایی ایجاد شود.

مدل پرده کلاسیک پرده سالن پذیرایی مدل پرده زیبا و شیک پرده طرح دار و زیبا مدل پرده طرح دار مدل پرده زیبا و جدید مدل پرده بنفش مدل پرده مدرن مدل پرده 98 مخصوص سالن پذیرایی مدل پرده رنگ تیره پرده شیک برای سالن پذیرایی پرده زیبا و مدرن مدل پرده 98 سه بعدی مدل پرده 2019

طرح های پرده اتاق خواب ۹۸

حضور پرده در طراحی داخلی اتاق خواب علاوه بر زیبایی می تواند در ایجاد محرمیت برای فضای اتاق خواب نقش موثری داشته باشد از این رو اگر اتاق خواب شما دارای پنجره می باشد بهتر است از پرده های مدرن یا سلطنتی در فضای اتاق خواب خود استفاده کنید.
جنس و طرح و رنگ پرده اتاق خواب را بهتر است با توجه به سبک دکوراسیون و میزان محرمیت فضای اتاق خواب انتخاب کنید. اگر فضای اتاق خواب شما از بیرون خانه به وضوح قابل مشاهده است می توانید مدل پرده ۹۸ با پارچه های ضخیم را انتخاب نمایید و علاوه بر این بهتر است زیر پرده آستری نصب کنید تا فضای اتاق خواب شما قابل دید از بیرون نباشد

0
اشتراک‌گذاری
mehdi

ارسال پاسخ

بت اسپات